• Baner-miami

Бронювання готелів

Шановні відвідувачі сайту

Компанія "Пілот" пропонує зручний сервіс з онлайн бронювання готелів по всьому світу. Наша система дозволяє Вам миттєво перевірити доступність номерів і відразу ж їх забронювати та оплатити. Вибравши місто розміщення та заповнивши поля форми пошуку готелів, Ви отримуєте список доступних для бронювання номерів у готелях цього міста. Там же можна переглянути опис та фотографії номерів. Список міститиме ціни готелів, їх рейтинг і послуги, які вони пропонують. Далі можна замовити певний номер і на наступному кроці його оплатити, вибравши як спосіб оплати "оплата готівкою в нашому офісі" або "оплата online платіжною карткою Visa або Mastercard".

Дякуємо за вибір нашого сервісу.

Також на нашому сайті Ви зможете

У нашому онлайн пошуку готелю:

Обширний вибір для замовлення готелів

Завдяки тому, що система об'єднує світові провідні системи бронювання готелів і апартаментів онлайн: GTA (Gullivers TA), Kuoni, Travco, Turiko і т.д., які надають готельну базу з усього світу і дозволяють вам самостійно забронювати будь-який готель або апартаменти, що цікавлять Вас.

Зручність використання

У вас є доступ до перегляду інформації: опис готелю, карта місця розташування готелю, наявність номерів (у режимі реального часу), фотографії готелю і номерів. Ви можете вибирати і бронювати готель за потрібними параметрами: місце розташування, ціна, зірковість, тип харчування, тип кімнат та ін.

Наявність постійно діючих спеціальних пропозицій

Дозволять Вам зробити замовлення готелю, заощадивши за рахунок невисокої вартості проживання, зберігши умови розміщення та якість обслуговування в потрібному місці.

Моментальне підтвердження

Наша система дозволяє Вам миттєво перевірити доступність номерів в режимі реального часу і відразу ж їх забронювати та оплатити.

Візова підтримка

Одним з великих плюсів використання нашої онлайн системи є те, що в більшості випадків, при бронюванні готелю, ми надаємо Вам візову підтримку, без необхідності Вашої присутності в консульстві.

Ми відповімо на всі питання, що виникли у Вас, дамо необхідні поради, при бронюванні готелю, а також надамо підтримку у відкритті візи.

 

Pilot.ua ✵ Бронювання Готелів ✈ Завжди на Висоті!

Наберите

+380 (44) 377-5751

и мы Вам перезвоним!